1.NAHL

BAHL

zpět

Memoriál Františka Slezáka - 1. ročník

Ve dnech 29-31.3.2013 se mužstvo HC Nebory zúčastnilo turnaje v Havířově.Memorial 2013

Jednalo se o první ročník memoriálu a pro řadu organizátorů to byla první zkušenost tohoto druhu. I přesto ale turnaj proběhl na velmi dobré organizační úrovni, o všechny účastníky bylo vzorně postaráno a s nadsázkou se dá říci, že kromě medailí nám na turnaji vůbec nic nechybělo...

Celkově mužstvo HC Nebory skončilo na 4. místě

Sestava HC Nebory:

Navrátil, Franek

Konvička, Misiarz - Mrózek, Richter

Piwko, Glac (Niedoba), Jasinski - Smolon, Mucha, Martynek (Běhálek K.) - Lamacz J., Pail, Lamacz O.

Výsledky:

Pátek 29.3.2013 - 18:00

HC Pitbuls Havířov - HC Nebory 4 : 2

Branky: Jasinski (Běhálek), Běhálek (Richter)

Sobota 30.3.2013 - 11:00

HC Nebory - HC Black Barons Bratislava 7 : 4

Branky: Martynek (Mucha), Lamacz J. (Mrózek), Jasinski, Konvička (Piwko), Lamacz O. (Pail), Glac (Jasinski), Lamacz O. (Pail)

HC Veverská Bítyška HC Nebory 1 :3

Branky: Smolon (Mucha), Jasinski (Pail), Glac

Neděle 31.3.2013 - 12:45

HC Bruzovice - HC Nebory - 5 : 3

Branky: Jasinski (Piwko), Lamacz O. (Mucha, Lamacz J.), Mucha (Lamacz O.)

Před turnajem byly naše cíle velmi skromné. Nastupovali jsme v poněkud oslabené sestavě a tak našim hlavním cílem bylo obstát ve všech zápasech se ctí a případně některého ze soupeřů překvapit. To se nám nakonec také podařilo. Díky zodpovědnému výkonu celého týmu jsme ve skupině dokázali vyhrát dva zápasy ze tří a v neděli jsme pak stáli před možností vybojovat bronzové medaile. V zápase s Bruzovicemi jsme také po dlouhou dobu drželi těsné vedení, v závěru jsme se ale neubránili sílícímu tlaku soupeře a nakonec podlehli. I tak ale musíme brát 4. místo jako úspěch a své působení v turnaji považujeme za velmi zdařilé.

Úroveň zúčastněných týmů byla z našeho pohledu velmi solidní – dá se říci, že srovnatelná s úrovní týmů na kvalifikačním turnaji Mistrovství ČR amatérů v ledním hokeji, jehož jsme se zúčastnili nedávno. Prestiž turnaje výrazně narostla účastí týmů ze zahraničí, do budoucna by stálo za úvahu i zajištění účastníků z dalších zemí, například z Polska.