Hlavní strana >> Akce >> HC NEBORY DARUJÍ KREV

HC NEBORY DARUJÍ KREV

Ojedinělou charitativní akci připravují hokejisté HC Nebory ve spolupráci s třineckými Oceláři

Hokejisté HC Nebory se nechali inspirovat loňským projektem třineckých Ocelářů a rozhodli se vyhlásit akci HC NEBORY DARUJÍ KREV. Ve dnech 5.11. a 19.11. se tak sejdou hráči, fanoušci a příznivci klubu na společném odběru v Nemocnici Třinec.

„Už máme bohaté zkušenosti s organizací sportovních akcí, zorientovali jsme se také v realizaci kulturních událostí – a to pořádáním plesu a trnkobraní a tak na jaře letošního roku vznikl nápad zkusit ještě organizaci akce z jiného ranku. Volba padla na dárcovství krve a já jsem moc rád, že se tento nápad setkal s velmi dobrým ohlasem!“, spokojeně konstatoval autor myšlenky a hlavní garant akce, Marian Franek.

Oficiální představení akce proběhlo 23.10., v rámci prvního ročníku Neborovského trnkobraní, které se uskutečnilo v Neborech, v restauraci Sojka za účasti cca 90-ti hostů. Jen za první večer se podařilo pro účast v akci získat téměř 30 zájemců!

A protože i třinečtí Oceláři rádi pomohou dobré věci, stali se oficiálním patronem projektu našich hokejistů. Hlavním patronem se za oceláře stal Lukáš Zíb, vynikající obránce s reprezentačními zkušenostmi, který bydlí v Neborech a tak má k neborovským hokejistům nejblíže. Lukáš se společně s dalším Ocelářem – brankářem Peterem Hamerlíkem zúčastnil Neborovského trnkobraní (o jejich návštěvě píšeme na jiném místě).

CHCETE SE PŘIPOJIT K DOBRÉ VĚCI?

Neváhejte a přihlaste se na emailové adrese: marianfranek@seznam.cz, nebo na telefonu 606 633 571. Potřebujeme znát Vaše jméno, příjmení, datum narození, kontaktní telefon (nebo email) a krevní skupinu (pokud ji znáte).

Marian Franek  |  27.10.2010

nebory_00.jpg