Hlavní strana >> Minulé sezóny >> 2009-2010 >> 2007/2008 - Turnaj Brno

!!! HC NEBORY SI PŘIVEZLI KRÁSNÉ 2. MÍSTO !!!

Turnaj amatérských mužstev v Brně

Sestava : B:  Franek M., Banot - O: Richter (a), Kubáň, Oszelda, Konvička st. (c) - U: Bojda, Jasinski, Pszczolka R. - Piwko, Misiarz M., Osmanczyk J. - Bednarz, Havel, Osmanczyk L.

Masér a kustod : Franek Stacho ( masseraty )

V Brně se ukázalo, že působení v nejvyšší havířovské hokejové lize, dodalo všem hráčům potřebné sebevědomí a zkušenosti. Po nervozním úvodním utkání z hráčů spadla psychická deka. Díky skvělé druhé části zápasu z HC Dunajovice a hladkému vítězství nad HC Bíla hora, jsme si zajistili postup do nedělního semifinále. Závěrečné vypjaté utkání ve skupině s VUT Cesa, ve kterém došlo i na rvačku, jsme prohráli 2:1. V semifinále jsme zaskočili HC Petrov a Čerti rychlýma dvěma brankama a vyhráli 5:3. Jedinou kaňkou na skvělém utkání je jen zranění naší brankářské jedničky Mariána Franka. Ve finále jsme již nestačili na vysokoškoláky, za kterými jsme zaostali především po fyzické stránce. Děkujeme hlavně našemu masérovi, který dopomohl značnou měrou k výsledkům kterých jsme dosáhli. Nutno také podotkout na neprofesionalitu brněnských sudích, kteří značně ovlivnili průběch a výsledky turnaje. Celkově však všechno toto znamená pro nás 2. místo, krásný pohár a především postup do finálového turnaje ICE HOCKEY SHOP a změření sil proti nejlepším amatérským mužstvům v ČR.

Výsledky turnaje včetně tabulky najdete ve sekci Zápasy 07/08.

Opět zdůrazňujeme, že by jsme se neobešli bez našeho maséra. Stacho Franek absolvoval masérský kurz v Brně a své zkušenosti již mnohokrát prokázal. HC NEBORY radí Vám, kteří máte problémy s pohybem i vy kteří potřebujete jen relaxaci, obraťte se na našého maséra. Kontakt - tel.: 603733515

Finálový turnaj v Brně 25 až 27.4.2008

Finalový turnaj v Iceshop Hockey cupu

Sestava:

Kiedroň, Banot - Kubáň, Mizera, Oszelda, Cieslar -  Brauner, Bojda, Jasinski, Piwko, Pszczolka, Havel, Osmanczyk J., Bednarz

Ve finálovém turnaji se ukázalo, že hráčům chybí důležité turnajové zkušenosti. Po úvodním zápase s FALCONS, ve kterém jsme jednoznačně dominovali a zaslouženě zvítězili 7:1, v zápase dominoval Jasinski ( 3+1 ), už nedokázali vítězství potvrdit v žádném dalším utkání. V ranním sobotním zápase jsme se střetli s OLD STARS HODONÍN, nezačali jsme vůbec špatně, po bezbrankové první polovině jsme "veterány" zaskočili rychlými brankami Braunera a Bojdy. Old Stars, ale nesložili zbraně a během 30. minuty vyrovnali a dvě minuty před koncem zasadili ránu pod pás, která znamenala prohru 3:2. V zápase proti PETROV + ČERTI jsem do utkání vkročili ještě lépe a po brance Jasinského respektivě dvou Havla jsem rychle vedli 3:0, ale po individuálních chybách, ze značné části brankáře Banota bylo v polovině druhé části vyrovnáno 3:3. Toto poslalo Nebory do kolen a čtvrtá branka byla jen otázkou času. Tato chvíle přišla v minutě 38. Zaverečná power-play znásobená vyloučením brněnských hráču, však Neborům nepomohla a konečný výsledek 3:5 znamenam boj v předkole s favority a pozdějšími vítězi turnuje SONY ERICSSON PRAHA. Taktika outsiderů byla jednoznačná. Znechutit pražanům hokej. Tato taktika zafungovala jen z části. Pražané dali do 35. minuty pouhé tři branky, ale Nebory neskorovály vůbec. V době kdy vyhrli vše do útoku inkasovali ještě dvě branky a konečných 5:0 je i díky výbornému brankáři Kiedroňovi milosrdný výsledek. V boji o 5. až 8. místo jsem opět vedli 2:0 a ve vypjatém utkání, kdy rozhodčí, již značně unaven, přehlížel jasné fauly, vytekly nervy Havlovi, jenž se s 31 tr. minutami dostal do čela týmových statistik. Konečných 5:2 znamenalo celkové 7. místo a NAPROSTÉ ZKLAMÁNÍ A ZAOSTÁNÍ ZA SVÝMI MOŽNOSTMI.