Hlavní strana >> HC Nebory >> Krutá rána pro havířovský hokej ? zemřel František Slezák

Krutá rána pro havířovský hokej ? zemřel František Slezák

Šokující a velmi smutná zpráva zasáhla všechny příznivce ledního hokeje v Havířově i v celém okolním regionu. Dlouholetý hokejový rozhodčí, funkcionář a hlavně sportovní ředitel Havířovské hokejové ligy, František Slezák nás náhle navždy opustil. Zemřel ve věku 71 let, cestou ze svého milovaného zimního stadionu.

„Rádi bychom všem blízkým a přátelům našeho Franty vyjádřili upřímnou soustrast. Jeho ohromný přínos pro existenci amatérského hokeje v regionu je neodiskutovatelný a bude velký problém jej do budoucna nahradit“, prohlásil Marian Franek, vedoucí družstva HC Nebory, účastníka Nezávislé amatérské hokejové ligy v Havířově.
Další podrobnosti k životu a práci Františka Slezáka naleznete na klubovém webu AZ Havířov na adrese http://www.hc-havirov.cz/clanek.asp?id=Havirov-smutnizemrel-Frantisek-Slezak-845.

Marian Franek  |  05.09.2012