Hlavní strana >> HC Nebory >> Pro HC Nebory B končí sezóna velkým úspěchem

Pro HC Nebory B končí sezóna velkým úspěchem

Tým HC Nebory B posílen o pět hráčů neborovkého áčka a brankáře Janiczka senzačně vybojoval bronzové medaile na MČRA v Kopřivnici !

KONEČNÉ POŘADÍ MČRA KOPŘIVNICE 2015:HC Nebory B

1. SDH Petřvald
2. SK Olšovec
3. HC Nebory "B"
4. NOVATOP Hájov
5. PREDATORS Kopřivnice
6. PINK PANTHERS Piešťany
7. FLASH TEAM N.Jičín
8. MBR Karviná
9. HC LAHVATORS
10. HC Albrechtice

Sestava:

Brankáři: Janiczek, Franek
Obrana: Misiarz, Sikora, Szkandera, Turan, Lanc
Útok: Smolon, Mucha, Lamacz O. - Majerník,Piwko, Stec – Bednarz. Hota, Osmanczyk L. – Oborny, Liszka

Tým HC Nebory B nevstoupil do turnaje dobře, když v pátečním utkání nestačil na soupeře a podlehl hokejistům slovenských Piešťan 1:3. V sobotním prvním utkání ještě hokejisté Nebor podlehli po stejném výsledku mužstvu NOVATOP Hájov, ale v následujícím klání se již projevovala sehranost jednotlivých řad a mužstvo Albrechtic porazili jednoznačně 6:2. Noční utkání však bylo varováním před nedělními zápasy PLAY-OFF, když soupeři HC Petřvald podlehli jednoznačně 3:8. Mimořádně silný soupeř (a pozdější vítěz turnaje) umožnil našim hráčům prožít si předem zdarma některé atrakce Hutnického dne (jako kolotoč, horská dráha či dům hrůzy…). Utkání už nic neměnilo na postavení týmu v tabulce skupiny B, což byl postup do čtvrtfinále ze čtvrtého - posledního postupového místa. A tak na náš tým v neděli čekal vítěz skupiny A - domácí favorit - mužstvo AHC PREDS Kopřivnice.
    Nedělní čtvrtfinálový zápas vyšel neborovským náramně, do posledního detailu splnili stanovenou taktiku a po velmi dobrém výkonu slavili překvapivé vítězství 3:1. Vynikající výkon předvedli hráči i v semifinálovém klání proti SK Olšovec, když v základním čase utkání skončilo 3:3. V nájezdech byl však šťastnější tým soupeře a hokejisty Nebor tím odsoudil k souboji o třetí místo. Nic nebyla platná skutečnost, že Nebory byly celý zápas lepším týmem na kluzišti a vytvořily si i víc gólových příležitostí.
     Ve výborných výkonech pokračovali hráči HC Nebory B také v souboji o třetí místo. Po vyrovnaném průběhu uhráli bezbrankový výsledek, když čisté konto v základním čase vychytal brankář Franek. Následně v samostatných nájezdech slavili vítězství, do branky na nájezdy nastoupil Janiczek, vítězný nájezd proměnil Ondřej Lamacz. Béčko tak oplatilo mužstvu NOVATOP Hájov loňské vyřazení v semifinálovém zápase a vrací se domů s bronzovými medailemi.

Zápasy:

Skupina B Pátek 27. 03. 2015, 22:00
PINK Panther Piešťany – HC Nebory „B“ 3 : 1
Neb: Hota

Skupina B Sobota 28. 03. 2015, 13:00
HC Nebory „B“ - NOVATOP Hájov 1 : 3
Neb: Smolon

Skupina B Sobota 28. 03. 2015, 18:00
HC Albrechtice u Českého Těšína - HC Nebory „B“ 2 : 6
Neb: Mucha, Majerník (Piwko), Lamacz (Mucha), Smolon (Lanc), Smolon (Lamacz, Szkandera), Mucha (Smolon)

Skupina B Sobota 28. 03. 2015, 23:00
SDH Petřvald - HC Nebory „B“ 8 : 3
Neb: Stec (Majerník), Lamacz (Mucha, Smolon), Lamacz (Mucha, Smolon)

čtvrtfinále Neděle 29. 03. 2015, 11:00
HC Predators Kopřivnice - HC Nebory „B“ 1 : 3
Neb: Mucha (Smolon), Mucha (Lamacz), Lamacz (Mucha)

semifinále Neděle 29. 03. 2015, 13:00
SK Olšovec - HC Nebory „B“ 4 : 3 s.n.
Neb: Lamacz (Smolon, Hota), Piwko (Stec, Misarz), Lamacz (Mucha)

O 3. místo Neděle 29. 03. 2015, 15:00
HC Nebory „B“ - NOVATOP Hájov 1 : 0 s.n.
Neb: Lamacz

Bogdan Piwko  |  06.04.2015