Hlavní strana >> HC Nebory >> Neborovští hokejisté mají své Béčko!

Neborovští hokejisté mají své Béčko!

V historicky prvním utkání zvítězil „B“ tým Nebor nad Buldoky z Havířova

Počet hokejistů. kteří se postupně zapojují do činnosti HC Nebory utěšeně narůstá! A vzhledem k tomu, že ne každý z nich aspiruje na účast v Nezávislé amatérské hokejové lize v Havířově či na Mistrovství republiky amatérů a přesto se chtějí prezentovat v oficiálních zápasech, byl nově založen tým HC Nebory „B“.

Jeho hlavním posláním je umožnit účast v zápasech hráčům, kteří nikdy nebyli registrovanými hokejisty. První zápas našeho béčka proběhl v neděli, 30.12.2012 na ZS v Českém Těšíně a prvním soupeřem našich hokejistů se  stal tým HC Buldogs Havířov, účastník BAHL – tedy amatérské ligy hrané v Českém Těšíně.

HC Nebory „B“ – HC Bulgogs  7:4 (5:3)

Branky: Piwko 2, Bednarz 2, Martynek, Stec, Běhálek K.

Sestava Nebor: Sikora - Pilát B., Turan - Martynek, Szczuka - Piwko, Pszczólka M., Stec - Bednarz, Osmanczyk J., Běhálek K.

„Utkání přineslo vcelku vyrovnanou bitvu a ukázalo, že myšlenka vyzývat postupně týmy z BAHL je správná. Dnes jsme na poslední chvilku museli doplnit do sestavy bývalého hokejistu, Kamila Běhálka, aby nahradil původně nominovaného Mendroka, který byl indisponován. Ostatní hráči ale splňovali podmínky pro účast v „B“ týmu, všichni si zahráli, nikdo nikoho zvlášť nepřevyšoval, výsledek je obrazem momentální formy a drobných detailů, které byly tentokrát na naší straně“, zhodnotil utkání místopředseda klubu, Bogdan Piwko.

První zápas tedy našem béčku vyšel na výbornou a již nyní se všichni těší na pokračování.

Marian Franek  |  02.01.2013