Hlavní strana >> HC Nebory >> HC Nebory darují krev, také druhý termín plný!

HC Nebory darují krev, také druhý termín plný!

Transfuzní stanice opět zaplněna

Již čtvrtý ročník dobročinné akce HC Nebory darují krev zaznamenal v pátek 22.11.2013 další úspěšný díl. I ve druhém letošním termínu zaplnili dárci krve transfuzní stanici na 100% a drahocenná tekutina tak opět tekla proudem. Na transfuzní stanici v Třinci se sešli hráči, fanoušci a přátelé HC Nebory, vydatně doplněni také o fanoušky partnerského týmu HC Oceláři Třinec, kteří se akce zúčastnili na základě výzvy vyhlášené na extraligových utkáních v Třinci.

„Dnešní druhý termín opět klapl na výbornou, celkem se nás tak sešlo asi 45 a to mi ještě zbyla do zálohy skupina lidí, kterým se ani jeden z našich termínů nehodil, ale přesto mají zájem krev darovat. Rozhodl jsem se tedy, že na leden 2014 se pokusím dojednat ještě další, dodatečný termín tak, aby všichni zájemci mohli krev darovat“ konstatoval spokojeně průběh dobročinné akce její organizátor, Marian Franek.

Marian Franek  |  24.11.2013