Hlavní strana >> HC Nebory >> HC NEBORY DARUJÍ KREV 5. ročník

HC NEBORY DARUJÍ KREV 5. ročník

Hokejisté HC Nebory se ve spolupráci skapka třineckými Oceláři opět po roce sejdou na transfuzní stanici

Už je to celých 5 let, co amatérští hokejisté z Nebor poprvé zorganizovali dobročinnou akci HC NEBORY DARUJÍ KREV. Za tu dobu se z akce stala již tradice a tak asi nikoho nepřekvapí, že je letos v plné přípravě již 5. ročník této tradiční události, která si za dobu své existence získala oblibu a uznání u hráčů, fanoušků i široké veřejnosti.

„Postupem času se nám účastníci rovnoměrně rozložili mezi naše hráče, fanoušky a mezi příznivce Ocelářů, kteří se k nám připojují na základě informací na klubovém webu. Opětovně se tedy potvrzuje, že spolupráce nás, amatérů, s profíky z extraligového klubu je užitečná, čehož si velmi vážím“, podotkl organizátor akce, Marian Franek a navíc dodal: „Letos máme pro naše účastníky speciální lákadlo – po dohodě s HCO získá každý účastník pozvání na speciální exkurzi do nové Werk arény, kde bude možné shlédnout veškeré zázemí arény včetně šatny extraligového týmu“.

Jen pro připomenutí. V letech 2010 a 2011 se akce pokaždé zúčastnilo asi po 40-ti dárcích krve, z nichž mnozí přišli darovat cennou tekutinu poprvé. V letech 2012 a 2013 počet účastníků přesáhl magickou padesátku a musel být vypsán i dodatečný termín. V těchto letech se k dárcům přidaly i manželky a přítelkyně některých hráčů HCO.

Oficiální vyhlášení akce HC NEBORY DARUJÍ KREV proběhlo 17.10.2014 v rámci tradičního Neborovského trnkobraní a již na místě se přihlásila celá řada zájemců.
Zatím vyhlášené termíny pro darování krve jsou 7.11. a 21.11.2014, vždy od 8:00 hodin. V případě, že počet přihlášených zájemců přesáhne kapacitu transfuzní stanice, operativně bude vyhlášen termín další.

CHCETE SE PŘIPOJIT K DOBRÉ VĚCI?
Neváhejte a přihlaste se na emailové adrese: marianfranek@seznam.cz. Potřebujeme znát Vaše jméno, příjmení, datum narození, email, kontaktní telefon.

Marian Franek  |  26.10.2014