Hlavní strana >> HC Nebory >> Fantazie, oba neborovské týmy jsou ve finále svých soutěží
 

TOPlist

HC OCELÁŘI TŘINEC

TJ Nebory 

 

1.NAHL 

BAHL

 

zpět

Fantazie, oba neborovské týmy jsou ve finále svých soutěží

 

Celosezónní snaha neborovských hokejistů se začíná s blížícím se koncem sezóny vyplácet. Zatímco v průběhu základní části se naše týmy nepohybovaly v horních patrech tabulek svých soutěží, na play-off si formu načasovaly skvěle.

 Finálový den BAHL 2016

 

A-tým prošel ve čtvrtfinále přes Elvac Ostrava po výsledcích 5:4sn a 5:2, načež v semifinále změřil síly s vítězem základní části, velkým favoritem na celkové vítězství – týmem Panters Havířov. Naši hokejisté se ale favorita nezalekli a překvapili jej aktivní hrou a velmi dobrou produktivitou. Nakonec se tedy po výsledcích 4:2 a 5:4sn radovali z postupu do finále! Tam se utkají s dalším mimořádně kvalitním soupeřem – týmem HC Stará Bělá, za který hrají dokonce bývalí extraligoví hokejisté Folta, Zdráhal a Sochorek.
Také náš B-tým má za sebou náročná dvě kola play-off. Přes čtvrtfinálového soupeře – Monsters Ostrava prošel po výsledcích 5:1, 2:1, 1:3 a 2:1 a v semifinále pak vyzval mužstvo Imperators Třinec, se kterým dosud nevyhrál jediné soutěžní utkání. Tentokrát bylo ale vše jinak. Naši hokejisté se prezentovali velmi dobrým taktickým výkonem a díky důsledné obraně se jim podařilo eliminovat bruslařsky i technicky velmi dobře vybaveného soupeře. Nakonec tak neborovští postoupili do finále po výsledcích 3:2, 3:1, 0:3 a 4:3sn. Finálovým soupeřem jim bude favorit favoritů – tým HC Hrádek – čtyřnásobný vítěz BAHL. Vyhlídky našeho béčka před finále okomentoval brankář Marian Franek: „Hrádek, to je skvěle poskládaný zkušený tým, který moc dobře ví, jak se připravit na závěr sezóny. Těžko u nich hledat slabinu. Mají šikovného brankáře, v obraně nejlepšího beka soutěže – Marka Pava a v útoku zkušené střelce Jakuba Pava a Marka Wantuloka. My se ale na finále neskutečně těšíme a slibujeme fanouškům, že na ledě necháme duši a uděláme vše pro to, abychom poprvé v historii zvedli nad hlavu pohár pro vítěze BAHL. Srdečně zveme všechny fanoušky na finálový den v třinecké Nové Werk Aréně. Přijďte si zafandit 26.3.2016 v 18:00 hodin!“

 


Marian Franek  |  18.03.2016

 

 

 Partneři klubu

 Logo města


 

Sponzoři klubu

PSMEDIA

Třinecká klimatizace

BEA

Litebit

SOJKA

MEROPS

K&M

STAVITEL

 

 
© 2024 PS Media s.r.o.   -  powered by redakce-online.cz