Hlavní strana >> HC Nebory >> Chcete si zahrát amatérský hokej?

Chcete si zahrát amatérský hokej?

Amatérský klub HC Nebory chce rozšířit svou hráčskou základnu a zve všechny hokejové nadšence mezi sebe.

Hráči HC Nebory v minulých dnech ukončili dobročinnou akci HC Nebory darují krev a nyní se zase (alespoň na čas, Hokejový ples se totiž blíží…) budou věnovat sportovní činnosti, tedy tréninkům na ZS v Třinci a zápasům v rámci Havířovské hokejové ligy.

Pokud patříte k těm, kteří si rádi zahrají hokej a chtěli by jste si zahrát s neborovskými hokejisty, máte možnost – zvou Vás mezi sebe! „Přijďte si nezávazně zatrénovat každý pátek večer na ZS v Třinci a pokud Vás s námi bude hokej bavit, přidejte se k nám. Amatérský hokej sice není zadarmo, většinu nákladů si musíme platit sami, ale určitě je to lepší, než vysedávat doma u televize… “, vyzývá amatérské hokejisty prezident klubu, Bogdan Piwko. V případě zájmu o účast na tréninku HC Nebory kontaktujte klubové vedení na telefonním čísle 602 761 341, nebo na mailové adrese bpiwko@email.cz.

Bogdan Piwko