Hlavní strana >> HC Nebory >> 1. kolo PLAY OFF 2014-15

BAHL

zpět

1. kolo PLAY OFF 2014-15

Neúspěšná série, Hrádek postoupil po vítězství 3:1 na zápasy

Neborovští sérii odstartovali přesvědčivým vítězstvím. V 2. zápase se lomil osud celého klání ve druhé třetině, kdy při početní převaze za stavu 3:1 zachránila hrádecké hokejisty tyč. Hosté navíc dokázali těsně před koncem třetiny snížit na rozdíl jedné branky a v závěrečné třetině dokonali obrat. Třetí a čtvrtý zápas opět skončil těsným rozdílem a z postupu se nakonec radovali hokejisté HC Hrádek.

1. zápas - čtvrtek, 29.01.2015
HC Nebory B – HC Hrádek 4 : 1 (2:0, 2:1, 0:0)
NEB : 9. SZKANDERA Marek (PIWKO Bogdan), 15. STEC Petr (SZKANDERA Marek), 21. MENDROK Radek (BĚHÁLEK Kamil ), 22. PIWKO Bogdan (BEDNARZ René)

2. zápas - čtvrtek, 05.02.2015
HC Nebory B – HC Hrádek 3 : 4 (3:1, 0:1, 0:2)
NEB : 8. GORYL Michal (SZKANDERA Marek), 10. PIWKO Bogdan ( ), 12. OSMANCZYK Lukáš (PIWKO Bogdan)

3. zápas - úterý, 10.02.2015
HC Hrádek - HC Nebory B 5 : 3 (2:2, 2:0, 1:1)
NEB : 10. BĚHÁLEK Kamil ( ), 14. BĚHÁLEK Kamil (OSMANCZYK Jan), 33. OSMANCZYK Lukáš (MENDROK Radek)