Hlavní strana >> Akce >> NEBOROVSKÉ TRNKOBRANÍ

NEBOROVSKÉ TRNKOBRANÍ

Lukáš Zíb a Peter Hamerlík hvězdami Neborovského trnkobraní

Oceláři čestnými hosty kulturní akce v Neborech

Další úspěšnou kulturní akci si na své konto připsali hokejisté HC Nebory. Na lednový první Hokejový ples navázali v sobotu 23.10.2010 uskutečněním prvního Neborovského trnkobraní.

V restauraci Sojka v Neborech se sešlo asi 90 hostů, kteří se až do rána výborně bavili hudbou DJ SAGANa, pochutnali si na vyhlášené zdejší kuchyni a okoštovali originální valašskou slivovici.

O pořádek v baru se postarali tři přísní hokejoví sudí, program byl obohacen tradiční tombolou, která přinesla ohromnou radost výherci 1. ceny, jež si hrdě domů odnesl třílitrový „budík“ slivovice.

Velkou radost organizátorům udělali Old Boys, tedy hráči, kteří kdysi spoluzakládali klub a nyní přijali pozvání jako čestní hosté. Božej Pilát s manželkou, Zdeněk Madeja s manželkou a Česlav Misiarz ukázali, že jim rozhodně nechybí elán ani síla a nejen že byli jako první na parketu, ale po celou dobu drželi krok s přítomnou omladinou.

Rovněž se postarali o společnost hlavním hostům slavnostního večera – zástupcům třineckých Ocelářů – Lukáši Zíbovi (s přítelkyní Magdalenou) a Peteru Hamerlíkovi (s manželkou Luciou).  Třinečtí hokejisté se trnkobraní zúčastnili jako hlavní patroni akce HC NEBORY DARUJÍ KREV a stali se tak vítanou atrakcí a terčem zvědavých otázek účastníků i moderátora (přepis rozhovorů přineseme na našich stránkách v nejbližších dnech). Jejich příjemné a skromné vystupování dalo na frak všem škarohlídům, kteří od nich očekávali spíše nezájem a povýšené chování.

A jak viděl první Neborovské trnkobraní prezident klubu, Bogdan Piwko? „Mám z celé akce velmi dobrý pocit. Myslím, že všichni účastníci se dobře pobavili, v kuchyni i v baru všechno klaplo na jedničku. Rád bych poděkoval všem organizátorům, kteří se na pořádání trnkobraní podíleli, odvedli kus dobré práce.

Marian Franek  |  27.10.2010

priprava-moderatoru_web.jpgzahajeni_web.jpgtombola_web.jpgvyzdoba_web.jpgold-boys1_web.jpgbarmani-1_web.jpgbarmani-2_web.jpgbarmani-3_web.jpgzabava-1_web.jpgzabava-2_web.jpgzabava-3_web.jpg